Кошница

BioTech USA Pure Whey 2270 gr.

BioTech USA Pure Whey 2270 gr.
-22 % Разпродаден
BioTech USA Pure Whey 2270 gr.
96.90лв.
75.90лв.
без ДДС: 75.90лв.

Не ти се занимава? Заяви бързо и лесно!  • ·         22гр.протеин от 28гр.доза
  • ·         Суроватъчен протеин концентрат + Суроватъчен протиен изолат
  • ·